Wiadomości z Koła nr 11

grudzień 31st, 2012 Wpisane w Ostatnie wpisy

Listopad i grudzień w naszym kole obfitował w różne imprezy i spotkania. Przedstawicielka  ubezpieczeń Europa na spotkaniu przestawiła nam ofertę – Fundusz  pewne jutro . Omówiła co jest za a co przeciw i na co zwracać uwagę przy zawieraniu ubezpieczeń.
Na umówionym spotkaniu z psychologiem omawialiśmy bardzo ciekawy temat – Relacje między dziadkowie, rodzice, wnuki. Dyskusja była bardzo owocna , pozwoliła na przedstawienie  swoich doświadczeń jak zadbać o swoją niezależność, kiedy pomagać dzieciom, a kiedy  należy  i jak odmówić pomocy , żeby zostawić  trochę czasu dla siebie.
W Andrzejki bawiliśmy się na zabawie w Domu Kultury Praga. Były wróżby, Randka w ciemno, dyskoteka, słodki poczęstunek.
Grudzień   też miesiąc w którym się wiele działo – imieniny Barbary, Marii. Przygotowania do Wigilii Jak każdego roku Wigilia była organizowana wspólnie z Klubem Złotego Wieku. Częściowo sałatki, śledzie i niektóre ciasta przygotowały nasze koleżanki.
Zaproszeni goście Dyrektor OPS, Kierownik  klubu Pani Kasia, Przedstawiciel  Zarządu PZERiI – z-ca przewodniczącego – Kazia O., przewodnicząca  koła 11 złożyli życzenia świąteczne dla wszystkich członków. Koleżanka Mirka odczytała wigilijny wiersz.
Po złożeniu wzajemnych życzeń i spożyciu pierwszych potraw, śpiewaliśmy kolędy przygotowane przez koleżanki i kolegów oraz przez grupę śpiewającą, dla której musimy  ogłosić konkurs na nazwę zespołu.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.