Szkolenia dla seniorów

wrzesień 28th, 2009 Wpisane w Zarząd O/R

Dni Otwarte w Pracowniach Internetowych UPC w Warszawie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, który przypada 1 października zapraszamy w dniach 1-2 października w godzinach 10:00-16:00 wszystkie osoby 50+ zainteresowane nowymi technologiami do Pracowni Internetowych UPC w Warszawie na al. Stanów Zjednoczonych 40 oraz ul. Lasek Brzozowy 2.

Wszyscy seniorzy, którzy odwiedzą pracownię będą mogli uzyskać informacje nt. kursów Akademii e-Seniora oraz skorzystać z dostępu do komputerów i Internetu oraz porad instruktorów Akademii.

Zachęcamy do przekazania informacji o Dniach Otwartych w warszawskich pracowniach Waszym bliskim

Kolejna edycja kursów dla seniorów w ramach Akademii e-Seniora!

UPC wraz z Partnerami lokalnymi ze Szczecina, Bydgoszczy, Katowic, Kielc, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Lublina i Opola ogłaszają kolejną edycję kursów dla seniorów w ramach Akademii e-Seniora.

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 50 roku życia zainteresowane edukacją w zakresie obsługi komputera i Internetu. Koszt szesnastogodzinnego kursu to 32 zł. Każdy uczestnik otrzymuje podręcznik oraz prawo do uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach po zakończonym kursie. Zajęcia rozpoczną się w pierwszej połowie października.

Dotychczas w zajęciach Akademii e-Seniora wzięło udział 3000 seniorów, w tym roku przeszkolimy kolejnych 1000 osób. Program cieszy się niesłabnącym powodzeniem i uzyskuje wysokie oceny wśród absolwentów.

Dane teleadresowe pracowni znajdziecie na stronie
www.akademiaeseniora.pl<http://www.upclive.pl/Akademia_e_Seniora/>

Jeżeli wśród Waszych bliskich są osoby, które chciałyby wziąć udział w kursie lub odwiedzić warszawskie pracownie prosimy o kontakt z  Dagmarą Krzesińską z Działu Komunikacji: dagmara.krzesinska@upc.com.pl

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.