Najnowsza oferta repertuarowa Teatru Collegium Nobilium.

styczeń 20th, 2023 Wpisane w Ostatnie wpisy

Miło nam przekazać najnowszą ofertę repertuarową Teatru Collegium Nobilium.


Bilety:
Normalny – 55 zł
Ulgowy – 40 zł
Wejściówka – 25 zł
Oferta specjalna dla grup:
40zł/osoba
na każde 15 osób
1 zaproszenie GRATIS

Aktualnie w teatrze można zobaczyć aż siedem różnych produkcji.
Poniżej przesyłam informacje dotyczące naszych najnowszych spektakli dyplomowych,
link do strony internetowej z repertuarem TCN: http://tcn.at.edu.pl/repertuar-teatru/

Mam nadzieję na odnowienie kontaktu.

Z wyrazami szacunku

Maria Burakowska
Biuro Obsługi Widzów
OLIMP reż. Wojciech Kościelniak
16-18 lutego 2023
OLIMP bazuje na antycznym tekście ODYSEI, ale w dosłownym, adaptacyjnym znaczeniu nią nie jest, ponieważ poszczególne wątki, miejsca akcji, a nawet relacje łączące bohaterów zostały zmodyfikowane. Wszystko w celu sprostania wymogom specyfiki przedstawienia dyplomowego i próby twórczego spojrzenia na epos Homera z dzisiejszej perspektywy.
ODYSEJA w oryginale jest baśnią, pełną fantastycznych lądów, istot, przygód i zjawisk.
Dzięki technikom komputerowym wszystkie te nadprzyrodzone cuda można zobaczyć na ekranie. Pomimo oswojenia popkulturowych potworów, prawdziwy lęk pozostał, a może jest większy niż kiedyś. Czy nie dlatego, że coraz trudniej odkryć nam samych siebie? A przecież drugi człowiek i demony, które w nim mieszkają, jednocześnie nas ciekawią i budzą lęk. Nowe lądy okazują się być miejscami w wyobraźni, potężni i mściwi bogowie zamieszkują religie i politykę, a niebiańsko piękne boginie kuszą z reklam i portali społecznościowych.
Wydaje się, że najsilniej doświadczają takich uczuć dzieci, szczególnie te, które zaczynają przechodzić w młodość, a potem w dorosłość – kiedy zyskują szerszą świadomość istnienia i przemijania. To czas, kiedy konflikty, odrzucenia, porażki, fascynacje i lęki zdają się najważniejsze i ostateczne. Z tych powodów podejmiemy próbę spojrzenia na ODYSEJĘ Homera oczami dzieci.

PRAWDZIWY NORWESKI BLACK METAL reż. Marcin Liber

19-22 stycznia 2023
23-25 lutego 2023

PRAWDZIWY NORWESKI BLACK METAL to opowieść o grupie muzyków i ich przygodach na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To opowieść o samobójstwach, morderstwach, paleniu kościołów, faszyzmie, rasizmie, seksizmie, homofobii i poszukiwaniu własnej artystycznej drogi.
Dużo wskazuje na to, że PRAWDZIWY NORWESKI BLACK METAL to farsa. Dziwna, ale farsa.
ALASKA reż. Radek Stępień
26-28 stycznia 2023
9-11 lutego 2023
Młody mężczyzna czeka na eutanazję, a jego przyjaciel nie potrafi pogodzić się z perspektywą nadchodzącej straty. Zdradzona dziewczyna zamierza przerwać niechcianą ciążę. Początkujący egzorcysta wątpi w swoje powołanie. Pracownik tajemniczej firmy szuka wyjątkowo cennego towaru. Skruszona katoliczka chce odpokutować za swoje grzechy. Drogi ich wszystkich przecinają się pewnej zimowej nocy w szpitalu na odludziu, gdy na zewnątrz szaleje śnieżyca. Gdzie podziali się wszyscy lekarze i pielęgniarki? I co wydarzy się, gdy śnieżna zamieć spowoduje przerwy w dostawie prądu?

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.