Zaproszenie na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu

lipiec 22nd, 2020 Wpisane w Ostatnie wpisy

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu w miesiącu lipcu. Od 13 lipca zwiększona ilość zajęć Gimnastyki dla Seniorów. Szczegóły poniżej.

Gimnastyka dla Seniorów

Park Bródnowski:
poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, w godzinach 10.00 – 10.45 na polanie przy górce w pobliżu boiska „Syrenka”
Park Wiecha:
poniedziałki i środy, w godzinach 08:00 – 08:45 (zbiórka przy klubie „Kołatka” ul. Kołowa 2)
Las Bródnowski:
poniedziałki i środy, w godzinach 08:50 – 09:35 (zbiórka na parkingu przed wejściem do Lasu, od strony ul. Codziennej)
Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Gimnastyka dla Mieszkańców (Pilates z elementami Zdrowego Kręgosłupa)
zajęcia odbywają się w czwartki, w godzinach 18.00 – 18.45 na polanie przy górce pobliżu boiska „Syrenka” w Parku Bródnowskim.
Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym z własną matą do ćwiczeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Akademia Biegania Przełajowego
zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, w godzinach 20.00 – 21.15, zbiórka przy wejściu głównym do Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Nordic Walking

poniedziałek, w godzinach 08:30 – 10:00 – zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przy głównej bramie wejściowej do lasu od strony ul. Malborskiej
poniedziałek, w godzinach 09:35 – 11:05 – zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przed wejściem do Lasu od strony ul. Codziennej
poniedziałek, w godzinach 15:30 – 17:00 – zajęcia na terenie Parku Bródnowskiego, zbiórka na rogu ul. Kondratowicza i ul. Chodeckiej (na skwerze przy schodach)
środa, w godzinach 08:30 – 10:00 – zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przy głównej bramie wejściowej do lasu od strony ul. Malborskiej
środa, w godzinach 09:35 – 11:05 – zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przed wejściem do Lasu od strony ul. Codziennej
środa, w godzinach 15:30 – 17:00 – zajęcia na terenie Parku Bródnowskiego, zbiórka na rogu ul. Kondratowicza i ul. Chodeckiej (na skwerze przy schodach)
Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym z własnymi kijkami do Nordic Walking. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.