Zaproszenia teatralne

luty 8th, 2014 Wpisane w Ostatnie wpisy

Komisja Kultury zaprasza na przedstawienie 12 i 13 lutego do Teatru Rampa.Bilety na Hasło.”Emeryci z Turmonckiej „w cenie 20 zł. Początek przedstawienia godz. 19:00

MONSTERS to oryginalny, kipiący seksem, emocjami i czarnym humorem muzyczne show, wznowione właśnie w Teatrze Rampa. Usłyszymy w nim najbardziej znane piosenki Nicka Cave’a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz specjalnie skomponowane piosenki Renaty Przemyk – jednej z najwybitniejszych osobowości polskiej sceny muzycznej.

MONSTERS to prawdziwe historie legendarnych morderczyń opowiedziane drapieżnie, ale i z poczuciem humoru. Poznamy opowiedziane z przymrużeniem oka wydarzenia z udziałem Belle Gunnes, Aileen Wuornos – bohaterki nagrodzonego Oscarem filmu „Monster” czy Brendy Spencer, o której zespół Boomtown Rats śpiewał piosenkę „I Don’t Like Mondays”.
Cztery emanujące seksapilem aktorki, śpiewająco wcielają się w postaci kontrowersyjnych a nawet perwersyjnych kobiet, wzbudzając wśród Widzów skrajne i niepohamowane emocje. Jakie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Zapraszmy też na przedstawienie w dniu 30.03.2014 godz. 19:30 pt.”Latający Cyrk Monty Pythona

Latający Cyrk Monty Pythona to oryginalny spektakl kabaretowy nawiązujący do słynnego brytyjskiego programu kabaretowego w inteligentnym i dowcipnym tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego. Doboru tekstu i piosenek dokonał reżyser Adam Opatowicz – twórca kabaretu Czarny Kot Rudy.

Angielscy dżentelmeni, kpiąc ze wszystkiego co ludzkie, wywołują szereg groteskowych sytuacji, przeplatanych zabawnymi piosenkami i skeczami. Piosenki wybrane z różnych programów telewizyjnych i filmów grupy Monty Pythona z niewątpliwym męskim wdziękiem wykonują aktorzy Teatru Rampa. Towarzyszy im przy fortepianie Robert Gołaszewski na zmianę z Gabrielem Menetem.

Spektakl trwa 1h 10 min bez przerwy.

cena biletu 30 zł  Chętnych zapraszmy do Zarządu do 18 lutego. Do kol. Jadzi Popis K.O

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.