Zaproszenia teatralne

Wrzesień 18th, 2014 Wpisane w Ostatnie wpisy
 • Uwaga.
  Na prośbę naszych związkowców są załatwione bilety do teatru „Capitol” .Przedstawienie pt.”Klimakterium2-czyli Menopauzy Szał”


w dniu 4.11.2014r Niestety bilety w cenie 99 złotych. Na to przedstawienie jak uprzedzałam nie ma zniżek. Osoby zainteresowane powinny  się zgłosić do 6.10.2014r do K.Owczarek tel.506 767 350.
W innym przypadku rezygnujemy z rezerwacji.
Kazimiera Owczarek

 • Teatr Żydowski zaprasza na przedstawienie 12.10.2014r godz.18:00 cena biletu 32zł. dla naszego Związku na przedstawienie pt.”BÓG ZEMSTY”

  „Bóg zemsty” to sztuka zderzająca ze sobą tradycję i współczesność, penetrująca tematy, które do dziś pozostają tabu. Asz( autor) precyzyjnie skonstruował psychologię bohaterów dramatu i właśnie tropem tej psychologii podąża reżyser przedstawienia.

  Jankiel, główny bohater sztuki, jest właścicielem kamienicy, którą zamieszkuje z rodziną. Ów pozornie przyzwoity obywatel i ojciec prowadzi w suterenie dom publiczny, do którego zostaje zwabiona przez jedną z prostytutek jego córka – Ryfka. Jankiel pilnuje, aby interes dobrze prosperował, ale nie zaniedbuje również spraw związanych z życiem wiecznym. W trosce o zbawienie Ryfki postanawia zamówić specjalny zwój Tory…

   Zarząd zamówił bilety. wykup do 30.09.2014r. Proszę o szybką decyzję z kół ile biletów będzie potrzeba.

  Zapraszam i życzę miłego oglądania ciekawej sztuki.

   Kazimiera Owczarek

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.