Z „4” do Redakcji „Nasz Głos”

luty 19th, 2010 Wpisane w Kulturalne, Z kół, Zarząd O/R

 
Kółko plastyczne donosi:
 
Kółko plastyczne przypomina,

 że w poniedziałki i piątki pracownia jest czynna w godz. 10:00 – 12:00, adres: ul. Turmoncka 17, II klatka, domofon 200. Zapraszamy!!! Można już kupic obrazy, dla członków Związku po promocyjnej cenie.
 
 

Czwórka donosi:
 
16.02.2010 r. w Kole Nr 4 odbyło się spotkanie członków Koła, którzy ukończyli 80 lat. Takich Jubilatów jest w naszym kole 20 osób. Wszyscy zostali zaproszeni. Zarząd Koła przygotował poczęstunek. Na pięknie przybranych stołach było wiele jedzenia, lampka szampana i oczywiście toast „200 lat”. Wszyscy z rąk Przewodniczącego O/R Warszawa – Targówek, p. Remigiusza Sikory, otrzymali piękne dyplomy i słodkie upominki. Zespół „Pod Czwórką” zaśpiewał wiązankę pieśni ludowych, piosenkę o Bródnie wlasnej kompozycji i oczywiście „Ach Franka, Franka”, co wprawiło wszystkich w dobry nastrój. Były tańce i solowe występy Jubilatów. W tym wszystkim jednak najważniejsze jest, że pamiętamy o ludziach starszych.
 
 
Czwórka donosi
 
10.02.2010 r. Zarząd Koła Nr 4 zorganizował drugą w tym karnawale zabawę taneczną w Klubie „Junona” – dziękujemy Kierowniczce Klubu „Junona”, pani M.Kujawie za duże zrozumienie i miłą współpracę z naszym Kołem. Bawiło się 80 osób przy suto zastawionych stołach, jak i pięknym wystroju sali. Niespodzianką, jak i zaskoczeniem byl występ zespołu wokalno-chóralnego „Pod Czwórką”. Wszyscy bawili się bardzo dobrze i pewnie mile wspominają ten bal.
 
Halina Trybenek

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.