Kino DK Świt zaprasza

sierpień 25th, 2021 Wpisane w Ostatnie wpisy

KINO ZŁOTEGO WIEKU

Kino Złotego Wieku, czyli seanse dla seniorów (chociaż nie tylko). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów, dopasowaliśmy seanse filmowe do wykładów Bródnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Projekcje odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 13.45. Zazwyczaj są to filmy z regularnego repertuaru, ale często „robimy ukłon” w stronę naszych Seniorów i prezentujemy im filmy na specjalne życzenie.
Bilety: 10 zł

TANIE KINO ŚWIT

Jest to ideowy spadkobierca Studenckich Czwartków Filmowych, ale zmianie uległo kilka rzeczy. Przede wszystkim – dzień projekcji. W tym sezonie za niewielkie pieniądze będzie można obejrzeć film w naszym kinie we wtorki w okolicach godziny 19:00. Druga sprawa – do obejrzenia będą filmy z aktualnego repertuaru, co pozwoli osobom oszczędnym obcować z nowymi filmami bez niepotrzebnego przepłacania gdzieś indziej.

Bilety: 10 zł

RODZINNE PORANKI FILMOWE

Rodzinne Poranki Filmowe to seanse kina rodzinnego, które odbywają się raz w miesiącu w weekend. Wyświetlamy zarówno najpopularniejsze animacje, jak i te mniej znane, a równie wartościowe.

Bilety: 16 zł – normalny, 14 zł – ulgowy

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.