IV edycja Ogólnopolska Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”,

lipiec 18th, 2017 Wpisane w Ostatnie wpisy

IV edycja Ogólnopolska Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, 2 WRZEŚNIA 2017, godz. 12:00 Rondo Charles’a de Gaulle’a W Warszawie. PIKNIK POKOLEŃ, 2 WRZEŚNIA 2017, GODZ. 13:00 UNIWERSYTET WARSZAWSKI, KAMPUS GŁÓWNY.

Fundacja ZACZYN zaprasza 2 września 2017 na IV  edycja Ogólnopolska Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Tego dnia wspólnie wychodzimy na ulicę Warszawy, by zamanifestować siłę solidarności międzypokoleniowej i świetnie się bawić! Zaczynamy 2 września o godz. 12:00 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie (początek ul. Nowy Świat), by wspólne przejść w paradzie na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.  WYDARZENIE JEST BEZPŁATNE I OTWARTE! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SENIORÓW Z CAŁEJ POLSKI WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI I RODZINAMI
Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i siły drzemiącej w społeczności osób 60+. Ma być kolorowo, radośnie i głośno, tak bardzo, by nasz głos dotarł do osób odpowiedzialnych za politykę senioralną, a także by inni (jeszcze nieaktywni) seniorzy zainspirowali się i zaangażowali w swoje lokalne grupy. Hasło tegorocznej parady to „Siła wieku, człowieku!”, czyli wydobywamy potencjał społeczności 60+, którego należy szukać w ich doświadczeniu, energii i liczebności.
IV edycja Ogólnopolska Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, 2 WRZEŚNIA 2017, godz. 12:00 rondO Charles’a de Gaulle’a W WarszawiePIKNIK POKOLEŃ, 2 WRZEŚNIA 2017, GODZ. 13:00 UNIWERSYTET WARSZAWSKI, KAMPUS GŁÓWNY
Piknik Pokoleń odbędzie się w tym roku na terenie Uniwersytetu Warszawskiego na Kampusie Głównym (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Wybór miejsca nie jest przypadkowy! Piknik Pokoleń to spotkanie międzypokoleniowe, na którym obok siebie bawią się przedstawiciele wszystkich pokoleń. Tradycyjnie oprócz finałowego koncertu estradowej gwiazdy, do tańca będzie przygrywać Dj Wika. Równolegle będą odbywać się ciekawe panele dyskusyjne, warsztaty i ćwiczenia ruchowe.
KAŻDY UCZESTNIK BĘDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNYCH BADAŃ, RÓŻNYCH AKTYWNOŚCI, POCZĘSTUNKU, drobnych prezentów, dancingu z dj Wiką, koncertu gwiazd m.in. tercetu egzotycznego i wielu innych atrakcji!   ZAPRASZAMY!

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.