Informacje Przewodniczącego

Listopad 9th, 2016 Wpisane w Ostatnie wpisy

Witam  serdecznie
Dziękuję tym Koleżankom i Kolegom Przewodniczącym którzy już podali zarówno terminy spotkań tzw Wigilijnych, jak i ilości osób chętnych do wzięcia udziału w zabawie w dniu 18 listopada. Kto z naszych kół może, to proszę o przybycie na niestety ostatnie pożegnanie Elżbiety Arciszewskiej . Proszę także o udział w wydarzeniach związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, o których informuję załączając zaproszenia na te wydarzenia.
Ponadto bardzo proszę Was o przybycie na robocze spotkanie w dniu 15.11.2016 o godz. 11-tej w siedzibie OR ul. Prałatowska 4. Na tym spotkaniu omówimy b. ważne sprawy bieżące, ale także mam obietnicę spotkania z przedstawicielem (przedstawicielką) firmy, dzięki której dla wszystkich naszych członków będziemy mogli zrobić taniej nie tylko Świąteczne zakupy. Dlatego bardzo proszę o Waszą osobistą obecność, bądź delegowanie osoby (osób) która poinformuje wszystkich członków koła o zasadach tych tańszych zakupów
Przypominam także o opłacalności składek członkowskich, bo jako stałą, obowiązującą zasadę będziemy stosować reglamentację różnych dostępnych dla naszych członków wydarzeń – proporcjonalnie do opłacalności składek członkowskich przez poszczególne koła.
Pozdrawiam Witold Harasim

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.