Info Przewodniczącego

styczeń 28th, 2017 Wpisane w Ostatnie wpisy

Witam serdecznie
Mamy za sobą kolejną ,,fajną’’ zabawę karnawałową.
Dziękuję w imieniu Prezydium OR Koleżankom i Kolegom, którzy przyczynili się do udanego ,,przebiegu’’ tego miłego dla nas wydarzenia. Szczególnie Kolegom, którzy kontrolowali wejście na Bal oraz Jury konkursów tanecznych pod przewodnictwem Stanisława Aleksiejczuka z udziałem Danusi Ziębińskiej i Pani Anny Krzemińska – Domagała z Klubu Seniora ,,Uśmiech’’.
Dziękuję Wszystkim filmowcom, fotoreporterom i fotografom, dzięki którym publikujemy i uwieńczamy to wydarzenie. Osobiście dziękuję Koleżance Wiceprzewodniczącej Bożenie Ołdak za wyręczenie mnie z wielu obowiązków ,,współgospodarza’’ Balu. Oczywiście wielkie dzięki ,,fundatorom’’ Balu !!!

  • Następny bal już 18-tego lutego.
  • Kolejny w Kamieńczyku 25-go lutego (załączam info).
  • W marcu ,,Powitanie wiosny’’ w Kamieńczyku (załączam info).
  • Najbliższe ,,Starcie Seniorów SLAM’’ w Teatrze ,,Rampa’’ – 07-lutego o godz. 17-tej – SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA na liście występujących, proszę o zgłaszanie się.

Bal Karnawał w Kamieńczyku-2017                             TOPIENIE MARZANNY – 2017
W tej karnawałowej, miłej atmosferze, przypominam o podstawowym, statutowym obowiązku – OPŁACENIU SKŁADEK CZŁONKOWSKICH, co będzie podstawowym kryterium przy rozdzielaniu tego co otrzymamy od naszych ,,darczyńców’’.
Przy okazji DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, ŻE ZA 2016 ROK (JAKO ODDZIAŁ REJONOWY) MAMY DOBRĄ OPŁACALNOŚĆ SKŁADEK CZŁONKOWSKICH.
Pozdrawiam
Witold Harasim

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.