II Sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów

Październik 7th, 2016 Wpisane w Ostatnie wpisy

Witam Wszystkich serdecznie
Informuję, że wczoraj ( 3 X 2016 )miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dotyczące Seniorów w naszym kraju. Odbyła się Sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów inaugurująca II – gą kadencję OPS na lata 2016-2019. W posiedzeniu wzięło udział wielu dostojnych gości, którzy zabierali głos (Program z wykazem gości załączam). Przewodniczącą została wybrana Krystyna Lewkowicz. W wyborach do 8-śmioosobowego (w tym Przewodnicząca) Prezydium z 11-tu kandydatów PZERiI odniósł duży sukces, bo zdecydowanie najwięcej głosów otrzymała Przewodnicząca ZG PZERiI dr Elżbieta Ostrowska, a drugie pod względem ilości głosów miejsce uzyskał Przewodniczący Zarządu naszego okręgu Janusz Czyż (oboje Państwo Przewodniczący zapewne zostaną wybrani na Wiceprzewodniczących OPS w ramach konstytuowania się Prezydium OPS).
Chciałbym Wam Wszystkim drogie Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy i za Waszym pośrednictwem Wszystkim członkom PZERiI w naszym Oddziale Oddziale Rejonowym serdecznie podziękować za to, że dzięki Waszej działalności i wspieraniu mnie uzyskałem rekomendację Zarządu Okręgowego i Zarządu Głównego PZERiI i zostałem zaprzysiężony na członka  OPS, jako jeden z 7-miu osób z Okręgu Warszawskiego PZERiI (oprócz wyżej wymienionych). To dzięki Wam w tym moim poprzednikom na funkcji Remigiuszowi Sikorze i Kazi Owczarek oraz bylym członkom Prezydium OR, które to osoby przyczyniły się do rozwoju działalności naszego OR – mogło mnie spotkać tak duże wyróżnienie, które traktuję jako zobowiązanie wobec Was wszystkich i wszystkich seniorów z terenu naszego OR.
O szczegółach dotyczących przygotowań i przebiegu tego wydarzenia oraz kolejnych zebrań w ramach OPS będę się starał informować.
Załączam LOGO OPS (zatwierdzone na wczorajszym posiedzeniu – jako znak  prawnie zastrzeżony).
logo-obyw-parlamentu-seniorow

obywatelski-parlament-seniorow-ii-kadencja-2016-2019

program-i-wszej-sesji-ii-kadencji-str-2 program-inauguracyjnej-sesji-ops-ii-kad-2016-2019-str-1 program-i-wszej-sesji-ii-kadencji-str-1 program-inauguracyjnej-sesji-ops-ii-kad-2016-2019-str-2

Pozdrawiam
Witold Harasim

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.