DK Zacisze zaprasza

Wrzesień 8th, 2017 Wpisane w Ostatnie wpisy

Otwartą Niedzielę Artystyczną, 10.09.17

DK Zacisze zaprasza

Szanowni Państwo,

Przed nami nowy sezon kulturalny 2017/18. Chcąc jak najpełniej odpowiedzieć na Wasze oczekiwania, przygotowaliśmy tegoroczną ofertę. Wykorzystujemy przestrzeń i czas do maksimum. Mamy nadzieję, że znajdziecie inicjatywy zgodne ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami.

Tegoroczne propozycje dotyczą zajęć, kursów, warsztatów realizowanych w tygodniu czyli od poniedziałku do piątku oraz w ramach cyklu „Sobota dla Małych i Dużych” i działań realizowanych w ramach projektów. Przedstawiamy również nowy pomysł czyli przestrzeń otwartą dla mieszkańców pod roboczą nazwą „Szklana Góra” (od stycznia 2018).

Oddajemy w Wasze ręce nasz informator roczny. I czekamy na Was.

Andrzej Pągowski – artysta, grafik – zaprojektował nowe logo Domu Kultury Zacisze. Jest takie, jak sposób naszego działania: subtelne, artystyczne, lekkie i czytelne. Pamiętając o tradycji i bogatej historii naszego domu kultury, chcemy iść z duchem czasu i nie boimy się zmian, bo wiemy, że mamy Wasze poparcie. Andrzej Pągowski, zanim zaprojektował logo, poznał miejsce. W galerii odbyła się wystawa jego plakatów z ostatnich 16 lat, był jurorem (trzykrotnie) Międzynarodowego Konkursu na Plakat Filmowy zorganizowanego przez DK Zacisze wspólnie z Filmoteką Narodową i Warszawską Szkołą Filmową. W momencie projektowania logo nie byliśmy dla Andrzeja Pągowskiego anonimowym domem kultury. Byliśmy ludźmi i działaniami, które zobaczył i dotknął. To zapewniło spójność znaku z charakterem działalności.

A to jest dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Wy również tę spójność dostrzeżecie i polubicie nowe logo DK Zacisze.

 

Kalendarz wydarzeń wrześniowych

Otwartą Niedzielę Artystyczną, 10.09.17

Klub Ludzi Kultury, 29.09.17

Gala rozstrzygnięcia konkursu Ogród moje hobby, 24.09.17

Mali Einsteini, 23, 30.09.17

DK z klocków LEGO, 30.09.17.

Do zobaczenia, Zespół Domu Kultury Zacisze
Pozdrawiam
Marzena Szychułda
Dom Kultury „Zacisze” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, 22 743 87 10

NIP: 524-11-19-981
pr@zacisze.waw.pl
www.zacisze.waw.pl

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.