DK Świt zaprasza

Listopad 18th, 2015 Wpisane w Ostatnie wpisy

W najbliższy poniedziałek, 23.11., organizujemy w Domu Kultury Świt wyjątkowy spektakl kostiumowy „Na Rogu Świata i Nieskończoności” w reżyserii Romana Kołakowskiego.

Z inicjatywy Pana Dyrektora Białka, ze względu na naszą wieloletnią i owocną współpracę, chcielibyśmy serdecznie zachęcić do wzięcia udziału w koncercie.  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pulę biletów grupowych w cenie 12 zł za sztukę.

„Na Rogu Świata i Nieskończoności” to kabaretowa, pełna wytwornego humoru i ciepłego sentymentu, poetycko – muzyczna opowieść o artystycznym obliczu dwudziestolecia międzywojennego. Bohaterami są niezapomniane gwiazdy przedwojennej polskiej sceny: Hanka Ordonówna , Mira Zimińska I Mieczysław Fogg , w których role wcielą się znakomici młodzi aktorzy i wokaliści: Agata Grześkiewicz, Agata Klimczak i Michał Chorosiński .
Zabrzmią wielkie przeboje ówczesnej Warszawy: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Piosenka o zgubionym sercu”, „Trudno”, „Tango – Milonga”, „Cygan staruszek”, „Taka mala”, „Ta ostatnia niedziela”, „W starych nutach babuni”, „Maryla”, „Nasza jest noc”…

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.