Bilety do teatru „Rampa

Wrzesień 6th, 2013 Wpisane w Ostatnie wpisy

Zarząd zamówił bilety do teatru „Rampa ” na przedstawienie „Damy i Huzary” cena biletu 22zł  27.09.2013 godz.19:00 .Zapisy w Zarządzie u kol.Jadzi Popis.
Występują:
Andrzej Chudy,
Dominika Łakomska/ Kamila Boruta,
Katarzyna Kozak,

Hanna Chojnacka/ Małgorzata Duda Kozera,
Agnieszka Fajlhauer,
Konrad Marszałek,
Piotr Furman,
Mieczysław Morański,
Robert Kowalski,
Tadeusz Woszczyński

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI… CZYLI DAMY I HUZARY – Klasyka Fredry w wersji musicalowej!

Któż nie zna drugiej po „Zemście” komedii Aleksandra Fredry pt. „Nie uchodzi, nie uchodzi… czyli damy i huzary”?  Teatr Rampa proponuje jej muzyczną wersję w adaptacji i reżyserii Macieja Wojtyszki z kompozycjami Jerzego Derfla.

Czy wiecie, że spektakl ten jest grany w Teatrze Rampa już od 10 lat i wciąż zaskakuje swoją aktualnością i prawdziwymi wystrzałami na scenie? Większość piosenek do przedstawienia napisał reżyser, wiernie zachowując mistrzowską poetykę fredrowskiego wiersza. To one, w połączeniu z finezją i rubasznością dialogu, stworzyły barwną opowieść o zabawnych perypetiach męsko-damskich związanych z kawalerstwem, swataniem, ożenkiem z miłości  i… dla świętego spokoju! Doskonale przekazany fredrowski humor daje prawdziwą przyjemność z towarzyszenia tak aktualnym w każdym pokoleniu, sercowym problemom Dam i Huzarów.

W rolę Majora po raz pierwszy wcieli się Andrzej Chudy, a jego troskliwe siostry-intrygantki zagrają Małgorzata Duda Kozera, Katarzyna Kozak i Agnieszka Fajlhauer. Wśród innych wykonawców będzie można podziwiać również młode pokolenie naszych aktorów: Kamilę Borutę-Hycnar w roli Zofiji i Konrada Marszałka – w roli Porucznika. Polecamy ten zabawny musical, gwarantując znakomitą rozrywkę dla całej rodziny!

Spektakl trwa 2h z przerwą.

Zapraszamy bilety mają dotację.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.