Zaproszenie na Paradę Seniorów

Sierpień 5th, 2019 Wpisane w Ostatnie wpisy

Rada Seniorów Dzielnicy Targówek zaprasza Seniorów naszej dzielnicy do wspólnego udziału w VI Ogólnopolskiej Paradzie Seniorów organizowanej przez Fundację Zaczyn, która odbędzie się 24 sierpnia b.r. (sobota) i rozpocznie się o godz. 12.


Parada przejdzie Traktem Królewskim, na odcinku od Ronda de Gaulla do Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego. Do pokonania jest trasa 1 km, przewidywany czas przejście to ok. 30 min. Tempo przemarszu jest wolne a trasa częściowo zacieniona. Osoby z niepełnosprawnością będą mogły skorzystać z transportu jednym z dwóch autobusów.
Parada przed godz. 13 wejdzie na teren Kampusu UW, gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń (liczne koncerty, panele dyskusyjne, warsztaty i największy w Polsce Dancing Międzypokoleniowy, prowadzony przez DJ Wikę. Teren Kampusu jest zazieleniony i wyposażony w parasole przeciwsłoneczne oraz liczne stoły i ławy do siedzenia (dane o Paradzie ze strony Fundacji Zaczyn).   Urząd Dzielnicy Targówek wyposaży nas w baner z napisem „Seniorzy Dzielnicy Targówek” i wspomoże nasze siły butelką wody i czymś słodkim.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.