Zaproszenie na badania

Wrzesień 16th, 2015 Wpisane w Ostatnie wpisy

Zaproszenie na badania

Szanowni Państwo,
poszukujemy osób w wieku 60-80 lat, czujących się swobodnie w pracy z komputerem, które chciałyby wesprzeć badania naukowe, a przy okazji zarobić.
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w badaniach prowadzonych przez Laboratorium Ekonomii Eksperymentalnej na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Długa 44/50, ok. 200 metrów od metra Ratusz-Arsenał). Do tego celu należy zarejestrować się na stronie:

http://lee.wne.uw.edu.pl/orsee/public/participant_create.php?s=5

Sama rejestracja nie zobowiązuje do wzięcia udziału w żadnym z badań. Osoby zarejestrowane będą otrzymywać z kilkudniowym wyprzedzeniem zaproszenia mailowe na konkretne badania. Zwykle odbywają się one w weekendy lub późnym popołudniem w dni robocze i  trwają około godziny; na ogół zaproszone osoby mogą wybrać najlepszy dla siebie z kilku podanych terminów.

Uczestnicy badań są wynagradzani w gotówce.

Udział nie wymaga żadnej konkretnej wiedzy ani umiejętności z wyjątkiem ogólnej obsługi komputera. Prowadzący badanie pomogą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Prowadzimy wyłącznie badania naukowe (nie komercyjne badania marketingowe), sponsorowane m.in. przez Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Komisję Europejską. Badania są anonimowe. Uczestnicy mogą w dowolnej chwili wyrejestrować się z bazy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: nstarzykowska@wne.uw.edu.pl

Zespół LEE WNE UW

Komisja Dialogu Społecznego
ds. Osób Starszych i Kombatantów
przy Biurze Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.