Z życia seniorów

Grudzień 3rd, 2009 Wpisane w medialne, Społeczne, Z kół

„Pójdźmy wszyscy do stajenki”

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia we wszystkich kołach białołęckich odbywają się spotkania wigilijne, gdzie dzielimy się opłatkiem, składamy życzenia, wspólnie śpiewamy kolędy. Panuje już świąteczna atmosfera radości, wzruszeń i satysfakcji z osiągniętych celów życiowych. Cieszymy się, że możemy przebywać w tak licznych  gronach. Szczególnym momentem spotkania jest wręczanie listów gratulacyjnych dla wszystkich seniorów z okazji przekroczenia wieku seniora. “Seniorzy wśród seniorów” – czyli dla osób, które ukończyły 80 lat. Pragniemy tą drogą przesłać im list gratulacyjny. Oto on:
Prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i gratulacji z okazji przekroczenia wieku seniora. Tak ubogacone latami życie jest powodem do dumy i radości dla najbliższych i przykładem godności dla innych. Poprzez ten list pragniemy wyrazić nasze uznanie dla wartości życia oraz wdzięczność za ofiarny, codzienny trud, za siłę w pokonywaniu przeciwności losu, za odpowiedzialność i poświecenie w wychowywaniu dzieci dla pożytku rodziny.
Jesteśmy najgłębiej przekonani, że swoim życiem w pełni zasłużył/ła Pan/Pani na ogromny szacunek. Do słów serdecznych gratulacji dołączamy najlepsze życzenia wielu jeszcze szczęśliwych lat życia, zdrowia i satysfakcji z osiągniętych celów życiowych oraz radości płynącej z nadziei.
Dosiego Roku.
Zarząd O/R Warszawa Białołęka
Wiceprzewodnicząca mgr Helena Szczech
18 12 2009r

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.