Wydarzenia dla seniorów w DK ŚWIT

Październik 13th, 2014 Wpisane w Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami odbywającymi się w Domu Kultury „Świt” w Dzielnicy Targówek m. st.W-wy.

Wydarzenia dla seniorów:

Wieczorki taneczne 50+ wracają do „Świtu”.

Zapraszamy od 18 października w godz. 17:00-21:00. Imprezę poprowadzi zespół AVO (dawny Kresz) z nową wokalistką, uczestniczką 4 edycji The Voice of Poland Karoliną Jarzyńską. Wstęp 15 zł oraz 10 zł dla słuchaczy Bródnowskiego Uniwersytetu III Wieku.

 

Kino Świt

18.10.2014r., godz. 14:00

Pokaz specjalny: Korespondent Bryan. Tytułowy

Korespondent Bryan to autentyczna postać: Julien Bryan,amerykański dziennikarz, którego ścieżki losu przywiodły ostatnim pociągiem do Warszawy na doszczętnie zburzony Dworzec 4 września 1939r. Materiał zarejestrowany przez Juliena Bryana stanowi unikalny dokument, przepełniony historyczna prawdą, oglądaną bez subiektywnego komentarza. Ukazuje patriotyczny heroizm mieszkańców Warszawy z punktu widzenia jednostki, uwikłanej w rzeczywistość wojenną.  Rzeczą niebywałą są urywki z Nowego Bródna ukazujące m.in zniszczenie Kościoła Matki Bożej Różańcowej . Serdecznie zapraszam w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Warszawy i DK Świt.

 

Kino Małego Widza

19.10.2014 r., godz. 13:00

Pszczółka Maja. Film

Prod.: Australia, Niemcy; 76 min.; 2D

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej wyobraźni chciałaby zasmakować wszystkiego, co świat oferuje. Jej zachwyt nad pięknem otoczenia oraz wrodzony wdzięk zapewniają jej zniewalającą energię, która niedługo sprawi, że wszyscy przeciwnicy staną po jej stronie, a pozostałe pszczoły odnajdą w sobie chęć do radosnego życia. Bilety: 12 zł

 

 

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.