Wycieczka Członków Kół i Klubów Bródnowskich

czerwiec 7th, 2019 Wpisane w Ostatnie wpisy

 Zarząd Koła NR 3, organizuje dwudniową wycieczkę integracyjno – aktywizującą,   Członków Kół i Klubów Bródnowskich  realizowaną   w dniach 26-27 czerwca  br. do „Elbląga – rejsem statkiem po Kanale Elbląskim ” nazywanym też „Rejsem statkiem po trawie”.

Trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na którym znajdują się m. in.: system 5 pochylni, uważany za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie oraz rezerwat ornitologiczny na jeziorze Druzno. Statek odpływa z przystani „Buczyniec” i po 5 godzinach, rejs skończy się w Elblągu ( obiad serwowany będzie na statku, nocleg w Elblągu)

             W drodze do Buczyńca będziemy zwiedzać Muzeum Grunwaldzkie, a w drodze powrotnej zwiedzimy Zamek Krzyżacki w Malborku, i  lub Sanktuarium Maryjne w Gietrzwaldzie.

              Jest to pierwsza wycieczka organizowana przez Koło nr 3 od wielu lat z tak dużym zakresem zwiedzania, organizowana dzięki pomocy i sponsorowaniu Przez Prezesa Krzysztofa Szczurowskiego i Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”.

Organizatorem  jest Wiceprzewodniczący Zarządu Koła Kol. Remigiusz Sikora Przewidywany jest wyjazd autokaru, o godz. 600 z pod SDK „Lira” .

Wszystkich informacji udzielają: Kol. Kol. Lucyna Mieczkowska Tel. 698 677 353   i Urszula Wolańska Tel. 508 113 869. A już od 13 ( czwartek) b. miesiąca, od godz. 14 przyjmują zapisy i wpłaty w  siedzibie Klubu Seniora „UŚMIECH” i  Koła nr 3 przy ul. Turmonckiej 10, na Osiedlu „Kondratowicza” ( przystanek autobusowy SDK „LIRA” ).

Zapraszamy!

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.