Wiadomości z Koła nr 15

Listopad 28th, 2012 Wpisane w Ostatnie wpisy

Serdecznie witam w imieniu koła i pragnę zdać relacje z naszych spotkań w ostatnim czasie.

  • W dniu 23,10,2012r zorganizowano Jubileusz dla 80-latków  3 osoby. Uroczystość podniosła; szampan, toasty, dyplomy, kwiaty, słodycze. Było miło i dostjnie.
  • W dniu 09,11,2012r.odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Domu Kultury Zacisze. Gość honorowy P.Sikora R. Prezes PZERiI Targówek. Ustępujący Zarząd odczytał swoje sprawozdania; dyskusja bardzo spokojna. Przystąpiono do wyborów nowych władz,do których zgłosili się prawie wszyscy poprzedni oprócz 2-ch osób tj. przewodnicząca, która z oporami wyraziła zgodę na nasępną kadencję natomiast na miejsce wolne weszła nowa osoba. Głosowanie jednogłośnie przyjeło tą sytuację i Zarząd jak poprzednio składa się z 9 osób. Tak zdecydowano w uchwale nr. 4/2012r. Zebranie zakończono spokojnie przy dużych brawach.P.Prezes Sikora zabierał głos był pełen podziwy dla tak sprawnego przebiegu i organizacji zebrania i nawet pogratulował.
  • Nowy Zarząd w dn.20,11,2012r. zorganizował Dzień Emeryta we własnym kole i przy tej okazji obchodzono imieniny solenizantów Zenobii, Franciszka,Zdzisławy. Dzięki tym uroczystościom było szampańsko, sielsko i aniesko przy suto zastawionych stołach.Śpiewano sto lat i tańczono a wszystko zorganizowano dzięki operatywności członków. pozdrawiam T.Delegacz.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.