Wiadomości z Koła nr 11

Listopad 28th, 2012 Wpisane w Ostatnie wpisy

Otrzymaliśmy korespondencje z Koła nr 11:

  • W październiku w kole nr 11 obchodziliśmy miłe uroczystości. Nasza koleżanka obchodziła 50 -lecie ślubu. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Miasta przy udziale Prezydent Warszawy. W kole złożyliśmy koleżance życzenia, kwiaty. Oglądaliśmy zdjęcia z uroczystości, medal za długoletnie pożycie wspomnienia a wszystko to przy herbatce i słodyczach.
    Październik to miesiąc imienin Teresy, tu też nie obyło się bez uroczystych życzeń.
  • 24 października w kole odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze. Nasze koło jest bardzo młode więc sprawozdanie obejmowało tylko część roku 2011 i 2012.Na zebraniu wybrano l delegata na Zjazd Delegatów Oddziału
  • W piątek 16-11 członkowie koła 11 spędzili sympatyczny wieczór w Domu Kultury Praga. Wieczór był poświęcony pieśnią patriotycznym w wykonaniu naszych koleżanek i kolegów z zespołu Praskie Małmazyje. Gościnnie wspaniały koncert zagrała orkiestra dęta założona w dobrym okresie FSO w latach 60-tych.
    W sobotę 24-11 o godz 17 Praski Dom Kultury obchodził 10 urodzimy. Nasze koło jest zaprzyjaźnione z Domem Kultury i często korzystamy z organizowanych imprez. W programie sobotnim  wystąpił zespół Praskie Małmazyje, chór Tomka a na zakończenie odbyła się domówka z DJ Wiką.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.