Teatr „Capitol” zaprasza

Wrzesień 8th, 2014 Wpisane w Ostatnie wpisy

Teatr „Capitol” zaprasza na przedstawienie pt.”Di,ViV i Rose” 19.09 2014 godz. bilety w cenie 49 zł/wynegocjowane dla naszego Związku. Zamówiono małą ilość bo nie wiemy ile będzie chętnych osób.Zgłaszać się do Przewodniczących Kół a Ci do mnie. Kontakt telefoniczny do piątku12.09 ,sobota 13.09. pieniądze z listą .

AMELIA BULLMORE

DI, VIV i ROSE
Trzy przyjaci
ółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.
„Kiedyś myślałam, że dorastanie razem to nic więcej niż rośnięcie obok siebie, ale teraz wiem, że to, jak rośniesz, w którą stronę – zależy od ludzi, którzy rosną razem z tobą.”

Oto co same Aktorki mówią o spektaklu: Di Viv Rose – To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest… przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie.

„Poznałyśmy się z Rose szesnaście lat temu, na uniwersytecie. To wtedy ona wybrała mnie i Viv, a my wybrałyśmy ją…”

Na spektakl do Teatru Capitol, oraz w podróż przez życie Di,Viv i Rose zapraszają: Joanna BRODZIK, Daria WIDAWSKA, Małgorzata LIPMANN

ZAPRASZAM W IMIENIU TEATRU I AKTOREK Kazimiera Owczarek

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.