Świętujemy najpiękniejszy dzień w roku

maj 20th, 2016 Wpisane w Ostatnie wpisy

Świętujemy najpiękniejszy dzień w roku kliknij

Dzień Matki to chyba najpiękniejsze święto w całym roku, wtedy gdy Mama jest obok nas, i najsmutniejsze, gdy okrutny los nas Jej pozbawił. Cóż począć. Życie jest nieubłagane i przemija, nie licząc się z naszymi uczuciami oraz życzeniami. Dla mnie to dzień smutku i zadumy, choć od śmierci ukochanej matki minęło już 11 lat. Boli tak samo, jak przedtem… . A równocześnie to dzień radosny, bo przecież ja też jestem MAMĄ. Czekam na spotkanie z dorosłymi już dziećmi, szykuję się, cieszę się na wspólne chwile.
Myślę, że podobne odczucia i przemyślenia mają też inni, dlatego życzę wszystkim Matkom tego co najlepsze – miłości i troski dzieci, wielu radosnych dni, słońca i pogody ducha na co dzień, mnóstwa powodów do uśmiechu, życzliwych ludzi wokół, prawdziwych przyjaciół i zdrowia, zdrowia, zdrowia.
Z okazji tego święta zespół „Praga to my”, przy Kole nr 11, przygotował program artystyczny z udziałem zaprzyjaźnionej praskiej młodzieży. Koncert (na który zapraszałam szanowne Koleżanki i Kolegów poprzez naszą stronę internetową) odbył się 19 maja w kawiarni „Dziki brzeg Wisły” przy Placu Hallera 5. Wyprzedziliśmy Dzień Matki, bo przecież ten konkretny dzień musi być zarezerwowany dla najbliższych, dla rodziny. Mimo to było bardzo uroczyście, lirycznie, a równocześnie wesoło. Dzieci grały i recytowały piękne wiersze, „starsza młodzież” z Koła nr 11 wykonała okolicznościowe piosenki.

DSC01449 DSC01443 DSC01440 DSC01435 DSC01399 DSC01391

Dzięki obecności członków Komisji Medialnej Zarządu Oddziału Rejonowego Warszawa Targówek uroczystość została zarejestrowana, więc będziecie mieli Państwo możliwość zobaczenia jej fragmentów. Prosząc o życzliwość w ocenie naszych starań artystycznych, życzę miłych obchodów Dnia Matki.
Jako Matka pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamy, Mamusie, Mateńki
Elżbieta Woińska

Foto Leokadia Krzęczko

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.