Spotkanie wielkanocne w Kole nr 4

Marzec 28th, 2010 Wpisane w Kulturalne, Społeczne, Z kół

Otrzymaliśmy kilka migawek ze spotkania w Kole nr 4

 Czas postu. Oczekiwanie na Zmartwychwstanie. Tradycyjnie spotykamy się na tzw. „Jajeczku”. W naszym Związku Emerytów wszystkie Koła organizują takie spotkania.
    W dniu 25.03.2010 r. członkowie Koła Nr 4 spotkali sie w Klubie „Junona”, by złożyc sobie wzajemnie życzenia wesołych i zdrowych Świąt. Wszyscy wychodząc dziękowali za takie spotkanie i podziwiali za tak pięknie ozdobione stoły, które stwarzały świąteczny nastrój.
    W tym nastroju wiosenno-świątecznym rozpoczęto spotkanie przez Przewodniczącego Koła Nr 4, Wacława Garbacza, Sekretarza Koła Nr 4 Halinę Trybenek oraz Przewodniczącą Kultury Koła Nr 4 Krystynę Kander, wspomnieniem o Niedzieli Palmowej i dziejach naszej historii. O dzisiejszym życiu, naszych niepokojach i o męce Pańskiej. Chrystus razem z nami upadał i dźwigał się z niewoli.
    Zaszczytem dla Zarządu Koła Nr 4 była obecnośc Prezesa Pana Remigiusza Sikory z Małżonką, jak i innych Członków Zarządu O/R Targówek.
    Zarząd Koła Nr 4 uważa, że warto dla ludzi dać wiele poświęceń, bo to daje wielką satysfakcję, gdy widzimy zadowolenie wśród członków.
 
                                                                                Halina Trybenek

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.