SPOTKANIE INTEGRACYJNE 27 sierpnia na terenie przy ul. Kołowej 18

lipiec 30th, 2021 Wpisane w Ostatnie wpisy

Witam serdecznie

Z zadowoleniem informuję, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – dzięki Domowi Kultury ŚWIT i pomocy władz Dzielnicy Targówek oraz innych podmiotów z którymi współpracujemy i które wspierają naszą działalność – w dniu 27 sierpnia na terenie przy ul. Kołowej 18 odbędzie się w godzinach 17.00 –19.00 SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z ATRAKCJAMI, a od godziny 19-tej wyjątkowy – KONCERT SENIORÓW I DLA SENIORÓW – ze względu na udział nie tylko wielu solistów, ale także takich formacji jak Klub Tańca Dawnego ALTA NOVELLA, 20-toosobowy Chór VOLTA, a z solistów już teraz wymienię półfinalistę konkursu telewizyjnego Voys of – Eugeniusz (Żenia) Tiemnikow. O szczegółach dotyczących w.w. wydarzeń będziemy jeszcze informować na bieżąco. Ale proszę także Koleżanki i Kolegów Przewodniczących kół o poinformowanie Prezydium OR lub mnie osobiście o Waszych przygotowaniach i ilości osób które wezmą udział – najlepiej listy uczestników, bo to ułatwi nam i współorganizatorom zaplanowanie oprawy organizacyjno-technicznej i wydatków.

W załączeniu i poniżej przedstawiam prośby i opis dotyczący SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO Z ATRAKCJAMI. Pozdrawiam Witold Harasim

Opis atrakcji w ramach spotkania integracyjnego w godz. 17.00-19.00 przed Koncertem 27.08.2021, który się rozpocznie o godz. 19-tej.

Opis atrakcji w ramach spotkania integracyjnego w godz. 17.00-19.00 przed Koncertem 27.08.2021, który się rozpocznie o godz. 19-tej.

Atrakcje:-                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Od godziny 17.00 będziemy grać w BINGO. Ta niezwykle popularna gra z pewnością wprawi nas we wspaniały nastrój, albowiem nie tylko integruje graczy, ale przede wszystkim ćwiczy refleks. Każdy gracz szuka na swojej karcie wylosowanej przez „sierotkę” liczby i jeżeli ją znajdzie, zakrywa ją. Prowadzący kontynuuje wyczytywanie liczb dopóki któryś z graczy nie uformuje ustalonego wcześniej wzoru na swojej planszy (jedna linia, dwie linie, cała plansza) i nie wykrzyczy BINGO !!!. Oczywiście zapewniamy plansze i wszystkie akcesoria potrzebne do gry.

Kolejnym z głównych punktów naszej zabawy będzie również konkurs na najsmaczniejszą szarlotkę. Dlatego prosimy każde nasze (PZERiI) Koło o upieczenie i przyniesienie – na miejsce spotkania integracyjnego i Koncertu przy ul. Kołowej 18 – dwóch blach szarlotki, a także osoby chętne spoza naszych kół (np. Klub Seniora). Nasze ,,sąsiedzkie’’ jury będzie  oceniać ciasta. Będzie to wspaniała okazja, aby pochwalić się swoim talentem kulinarnym wśród Sąsiadów. A może macie swój własny autorski przepis na najlepszą szarlotkę świata? My i inni chętni przynoszą swoje wypieki, a Dom Kultury Świt zapewnia talerzyki i sztućce do degustacji. Być może, że oprócz wyróżnień przez jury będzie też wybór przez publiczność.

W naszych przedkoncertowych zabawach będzie również gra na gitarze– poprowadzona przez gitarzystów. Wprawi nas to we wspaniały nastrój. Jeśli ktokolwiek z przybyłych będzie miał ochotę zaprezentować swoje muzyczne umiejętności, to będzie właśnie ten moment 😊

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.