Podziękowania z Zarządu Oddziału

Sierpień 9th, 2020 Wpisane w Ostatnie wpisy

Witam serdecznie
Dziękuję bardzo Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy 7 sierpnia uczestniczyli w szczególnym wydarzeniu pt. ,,Letni Koncert na Siarczanej dla seniorów”,

które udało się nam zorganizować w Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek przy ul. Siarczanej 6. Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Szmulewicz i pracownikom CKiA za pomoc i wsparcie przy przygotowywaniu i przebiegu wydarzenia w czasie którego znakomicie obsłużył nas Pan akustyk.
Bardzo serdecznie dziękujemy Zarządowi Dzielnicy za podjęcie stosownych decyzji i wsparcie tego wydarzenia , a Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Miszewskiemu także za zaszczycenie swoją (wraz z Rodziną) obecnością na koncercie. Dziękujemy bardzo za zaszczycenie swoją obecnością na koncercie Wiceprzewodniczącemu Zarządu Głównego, Przewodniczącemu naszego Zarządu Okręgowego Panu Januszowi Czyżowi. Dziękujemy serdecznie za obecność na koncercie Przewodniczącej Rady Osiedla Targówek Fabryczny Pani Hannie Nerć. Dziękujemy także za zaszczycenie swoją obecnością znakomitej aktorce Pani Joannie Górniak ,,Szefowej’’ Otwartej Rampy i ,,Akademii Musicalowej dla dorosłych’’ w ramach której wystąpiło wiele naszych koleżanek i kolegów.

cz.1 https://youtu.be/KtRoZU3Fw-M

cz.2 https://youtu.be/zcXxlE9Vz0I

Bardzo dziękujemy za prowadzenie koncertu z gracją i wdziękiem – Pani radnej Anecie Wyczółkowskiej i Pani Kierownik w Marcie Tarasiuk-Wścieklickiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym w koncercie, a szczególnie Koledze Zbigniewowi Wójcikowi za osobisty wkład w przygotowanie koncertu pod względem muzycznym i akompaniowanie większości wykonawców. Dziękując raz jeszcze naszym koleżankom i kolegom, szczególne podziękowania dla Koła nr 3 i osobiście Ani Krzemińskiej Domagała, za przygotowanie i zaprezentowanie występu pt. Lato z humorem. I także szczególne podziękowania dla Sławomira Domagały za nagranie koncertu i dla Kol. Leokadii Krzęczko za wykonanie zdjęć z tego wydarzenia. Dziękujemy Wszystkim uczestnikom tego szczególnego wydarzenia w czasie którego bardzo fajnie się bawiliśmy, mimo świadomości i konieczności zachowywania ostrożności z powodu pandemii. Atmosfera tego szczególnego wieczoru i komentarze w przekazie bezpośrednim (w tym Pana Prezesa Janusza Czyża), a także te w świecie wirtualnym ,,jakby’’ zobowiązują nas do myślenia nad przygotowaniami do kolejnych podobnych wydarzeń, oczywiście przede wszystkim w ,,plenerze’’. Tym bardziej, że w najbliższym czasie niestety zapewne nie będziemy mogli odbywać tradycyjnych spotkań w naszych kołach. Zachęcam do obejrzenia na stronie internetowej PZERI Zarządu Oddziału Rejonowego Warszawa – Targówek relacji fotograficznej, którą z koncertu w CKiA w dniu 7 sierpnia przygotowała Leokadia Krzęczko ( za co Jej serdecznie dziękujemy) i opublikował Marek Zakrzewski.
Z życzeniami zdrowia w imieniu Prezydium OR i własnym
Witold Harasim

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.