Podziękowania

Październik 25th, 2016 Wpisane w Ostatnie wpisy
Witam serdecznie

Bardzo dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy przyczynili się do przygotowania i odbycia uroczystego spotkania z okazji Dnia Seniora w DK ,,Świt’’. Dziękuję także Tym którzy przybyli na to doroczne spotkanie.
Tych co nie przybyli informuję, że mieliśmy zaszczyt gościć nie tylko ,, naszych stałych gości’’ jak: Senator Marek Borowski, Prezes Janusz Czyż, Przewodniczący Rady Dzielnicy Krzysztof Miszewski, Prezes SM ,,Bródno’’ Krzysztof Szczurowski, Zastępcy Burmistrza Małgorzata Kwiatkowska i Paweł Michalec, Przewodniczący Społecznej Rady Kombatanckiej Czesław Lewandowski, Dyrektor OPS Alicję Witoszyńską, Dyrektora OSiR Jacka Pużuka, ale także PRZEWODNICZĄCĄ OBYWATELSKIEGO PARLAMENTU SENIORÓW w kadencji 2016-2019 Krystynę Lewkowicz, Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha i Panią Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Marki Emilię Oleksiak.
Przypominam o ofercie Balu Andrzejkowego w Kamieńczyku w dniu 26 listopada (sobota).
Załączam ofertę i proszę o zgłoszenia do Prezydium OR do 03 listopada (czwartek). Dotychczas najwięcej chętnych jest na ofertę – bez noclegu.
Pozdrawiam
Witold Harasim

 

 

 

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.