Piknik w Park Bródnowskim 30 08 2013 – podziękowanie

Wrzesień 2nd, 2013 Wpisane w Ostatnie wpisy

30.08.2013r.w Bródnowskim Parku Rzeźby odbył się piknik zorganizowany przez Związek przy współudziale Radnych Dzielnicy Targówek w osobie Krzysztofa Miszewskiego.Impreza nabrała dużego rozmachu ponieważ miała wsparcie Partnerów:
Domek Herbaciany
Amrit Kebab
Klusski
Szkoła Tańca FEN
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Targówek
Mazowiecki Urząd Wojewódzki
była gondala z miłym gondoljerem i pływanie w okół fontanny,nauka salsy i walca angielskiego(przez mistrza tańca nowoczesnego,że szkoły tańca FEN),malowanie buzi dzieciom przez radną m. st. Warszawy Iwonę Wujastyk,konkursy na najładniejszą włoszkę i najładniejszego włocha( jurorami byli nasi goście).Konkurs kapeluszy.,recytowano wiersze,śpiewano piosenki solo i całymi grupami.Słuchano  muzyki z patefonu ,a do śpiewu przygrywała harmoszka ,ponadto zabezpieczono poczęstunek w postaci:  kiszki ,kiełbaski,pierogów,makaronu z soesm serowym,spaghetti,ciasta, kawy i herbaty .Istna sielanka jak kiedyś na Bielanach(oglądałam film).Ponieważ fama o mającym odbyć się pikniku rozeszła się sporym echem i wzbudziła spore zaiteresowanie  różnych osób , mieliśmy dużo   gości niędzy innymi:
poseł Marcin Kierwiński
europoseł Rafał Trzaskowski
Z-ca Burmistrza  Agnieszka Szmulewicz
Naczelnik Liliana Sakowska
Przew.DKDS Dorota Kozielska
Dyr. biura wojewody Jagoda Miszewska
Dyr.OSIR Paweł Michalec
radni dzielnicy::Michał Jamiński,Jędrzej Kunowski,Karolina Obrok,Renata Michałowska,Daniel Wargocki, Joanna Mroczek,Bartek Szajkowski.
Szczególne podziękowania dla Radnego Krzysztofa Miszewskiego i jego koleżanki Karoliny Obrok za pomoc w zrealizowaniu pomysłu ,który się narodził podczas luźnej konwersacji towarzyskiej . Zainteresował tym pomysłem wiele osób aby mógł być zrealizowany.Karolina Obrok włożyla wiele serca dziękuję.
Dziękuję wszystkim osobom ,które w jakikolwiek sposób przyczyniły się dorealizacji pomysłu,a nie zostały wymienione.
Kazimiera Owczarek

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.