Ogłoszenia z Prezydium O/R W-wa Targówek

wrzesień 28th, 2013 Wpisane w Ostatnie wpisy

Ogłoszenia z Prezydium O/R W-wa Targówek 

 • Teatr „Rampa” zaprasza na przedstawienie na jedyne w Warszawie przedstawienie z piosenkami najznakomitszego kabareciarza przedwojennej stolicy. Hemar był jej legendą i marką samą w sobie. W spektaklu usłyszymy teksty jego autorstwa tworzone dla słynnych kabaretów „Qui pro Quo”,„Banda” i „Cyrulik Warszawski” oraz kilkanaście ponadczasowych piosenek z ok. 3000 przez niego napisanych.
  Przedstawienie odbedzie się 1 i 2 października o godzinie 19.00 cena biletu to tylko 20złotych na hasło”związek emerytów”.
  Serdecznie wszystkich zapraszamy do wypoczynku i relaksu z przedwojennym kabaretem.
 • Uwaga
  Zarząd Oddziału Rejonowego organizuje wycieczkę do Krakowa i Wieliczki 13 i14 października wyjazd godz. 6.00 z pod Klubu „Lira” .Wycieczka jest sponsorowana przez Zarząd i kosztuje tylko 160 złotych.
  Będą zwiedzane muzea z przewodnikami,nowoczesne muzeum krakowskie w podziemiach Krakowa w wymiarze 3D, obiadokolacja, nocleg, śniadanie, Wieliczka ( do Wieliczki, każdy obowiązkowo musi mieć legitymację emeryta bo będzie płacił 50zł za bilet) i obiad w restauracji w podziemiach Wieliczki. Są tam też sklepy,  będzie czas wolny.
  Zapraszamy chętnych do zapisu u kol. Teresy Wilemberg w Zarządzie. KO

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.