Nowe Koło nr 11 informuje

Marzec 13th, 2011 Wpisane w Ostatnie wpisy

Od marca  tego roku zawiązaliśmy nowe Koło dla emerytów , rencistów i inwalidów. Naszym celem jest zaktywizować życie seniora.  Pierwsze  zorganizowane spotkanie ostatkowe uważamy za bardzo udane . Całą imprezę  zapoczątkował koncert „ PRIMO INCONTRO” . Pani Dorota Smolińska – wiolonczela i Pan Dariusz Smoliński – altówka , przygotowali teksty znanych piosenek i wtedy cała sala śpiewała, świetnie się przy tym bawiąc; jeszcze chwila  a wszyscy ruszyli by do tańca. Niestety czas  szybko mijał a w drugiej sali był przygotowany poczęstunek. Na stole stały różne smakołyki, a najsmaczniejsza była szarlotka upieczona przez Panią Henię.
Na wieczór zostali zaproszeni goście z Bułgarii,  przyszli ze swoimi regionalnymi smakołykami. Postaramy się utrzymać naszą współpracę , chcemy zorganizować wspólne malowanie pisanek, a potem licytować  i nagrodzić najładniejszą i najbrzydszą pisankę.
Obecnie nasze koło ma niewielu członków, ale jesteśmy pełni zapału i optymizmu, że chętnych będzie przybywać. Oczekujemy też poparcia dla naszej działalności ze strony Rady Osiedla „Jagiellonska”
 Zapraszamy  wszystkich chętnych na spotkania w czwartki na godzinę 13 –tą, w klubie „RAZEM” ul Jagiellońska 62 a razem zrobimy więcej .

Nasze hasło to:” Seniorze nie zamykaj się w domu, spróbuj uaktywnić swoje życie

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.