„Na Bródnie jest cudnie” 28 maja 2011

Maj 29th, 2011 Wpisane w Ostatnie wpisy

Pod takim hasłem odbył się w Parku Bródnowskim festyn zorganizowany z okazji Dnia Dziecka przez Spóldzielnię  Mieszkaniową Bródno. Wsród wielu wystawców swój namiot informacyjny urządził Oddział Targówek PZERiI. Prezentowali sie  wszyscy mieszkańcy naszej dzielnicy bioracy czynny udział w życiu kulturowym, sportowym i społecznym. Mogliśmy podziwiać osiągnięcia zespołów różnych klubów i organizacji.

O/R  PZERiI w tym roku  w namiocie nr.16 prezentował swoje osiągnięcia poprzez plansze informujące  o pracy na rzecz  potrzebującym związkowców, dzieci niepełnosprawnych/zbieranie nakrętek/ prace  naszych plastyków i hafciarek/. Niektóre prace cieszyły się dużym zainteresowaniem.  

Rozdawaliśmy związkową ulotkę, gazetę Nasz Głos, ulotkę o wczasach w Kamieńczyku oraz wydawano wkładki na kolej.Festyn połączony był z obchodami Dnia Dziecka .Występującym dzieciom za udział  w festynie i konkursie czystości polegającym na sprzątnięciu parku  po imprezie ofiarowano słodycze. Zarząd dołączył się do tego szczytnego celu przeznaczając na nagrody 50 czekolad. Wszystkim członkom za uczestnictwo a kol.Danusi za pyszną sałatkę dla głodnych dziękujemy. OK

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.