Koło Nr 15 i jego działania po wakacjach

Listopad 29th, 2013 Wpisane w Ostatnie wpisy

Koło Nr 15 i jego działania po wakacjach
We wrześniu w Kole Nr 15 odbyło się spotkanie integracyjne przy herbatce i kawce. Poczęstunek na słodko pobudził nas do przekazania ciekawych relacji z wakacji.
Pod koniec września zorganizowaliśmy wycieczkę do pięknych miejscowości jak Nałęczów, Kazimierz Dolny i Puławy. Na filmie nakręconym przez jednego z uczestników mamy utrwalone wszystko to co najciekawsze.  Bardzo młoda Przewodniczka ciekawie opowiadała o zwiedzanych obiektach. Atmosfera była wspaniała, a powrót ze śpiewami      i kawałami umilał czas.
Październik to miesiąc obfitujący w multum imienin. W naszym kole było 15 solenizantów   i 4 jubilatów. Jubilaci obchodzili 80-te urodziny. Zorganizowano wspólne spotkanie dla wszystkich razem i wręczono im kwiaty, a Jubilaci otrzymali dodatkowo dyplomy                 i bombonierki.
Spotkanie zaszczycił solista z Chóru Zaciszańska Nuta Pan Tadeusz Kowalczyk- również solenizant. Wnoszono toasty i wspólnie śpiewano Sto lat. Atmosfera była bardzo radosna  i przyjacielska w gronie 50 osób.
W listopadzie w naszym kole obchodzono Dzień Emeryta. Gościliśmy Zespól Artystyczny  z Domu Kultury Praga przy Placu Hallera. Zespół zaśpiewał przepiękne Pieśni Patriotyczne i rozrywkowe.
Stoły jak zwykle były suto zastawione ciastami i owocami, a wszystko przygotowane przez nasze Panie z koła.
Teresa Delegacz.

15 kolo  l003

15 kolo  l002

15 kolo  l001

15 kolo  l007

15 kolo  l006

15 kolo  l005

15 kolo  l004

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.