Inż. Remigiusz Sikora komputeryzuje Oddział Rejonowy

luty 23rd, 2011 Wpisane w Ostatnie wpisy

Inż. Remigiusz Sikora komputeryzuje Oddział Rejonowy Warszawa Targówek
 Pomimo całorocznych nacisków RKR – Rejonowej Komisji Rewizyjnej, i Zarządu Koła Nr 3 o usuniecie złomu, który zagracał lokal Koła „3” i Sekretariat Zarządu, (zapomniano, że lokal Koła „3” to pozyskany przez Przewodniczącego lokal na salę komputerową) nie poddał się i realizuje to trudne zadanie.
Pozyskał Sponsora – Firmę U.G.L.A. Serwis z ul. Łojewskiej 22A – miłych młodych ludzi, którzy pomagają zrealizować ten trudny zamiar, a nawet chcą sponsorować internet dla Zarządu i kół. Będzie to sygnał kodowany specjalnie dla  Oddziału. Ale w związku z tym, iż jest to instalacja bez przewodowa – wymagane są anteny na budynkach. Prezydium wystąpiło do Dyrektora Osiedla „Kondratowicza” o wyrażenie zgody na instalację dwóch anten. Anteny są zminiaturyzowane – nowa technika, i nie stwarzają jakiegokolwiek zagrożenia i dodatkowych prac na dachach. Czekamy na odpowiedź.
W suterenie na Turmonckiej 10 trwają prace nad zgraniem zestawów, które po przeszkoleniu użytkowników zostaną przekazane dla kół.

Podziękowanie

Prezydium Zarządu dziękuje U.G.L.A.-li, Panom Pawłom, Sowie i Limkowi, Panu Jackowi Kugaudo i Pani Marzennie Wożniak za pomoc w realizacji tego trudnego zadania. Tym bardziej, że zadeklarowali jeszcze dla naszych członków zniżkę 20% rabatu na usługi serwisowe. Deklarując pełny zakres usług od sprzedaży do serwisu komputerów i sprzętu elektronicznego, łącznie z RTV

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.