Informacje

Czerwiec 2nd, 2015 Wpisane w Ostatnie wpisy

Informacje:

 • Otrzymaliśmy 120 zaproszeń na piknik i gonitwy na Torze Służewieckim 6 06 2015.
  Do odbioru w Zarządzie
  .ZAPROSZ. NA 06.06.2015 TOR SŁUŻEWIEC – str. 2
  ZAPROSZ. NA 06.06.2015 TOR SŁUŻEWIEC – str.1
 • od 5 06 w CAS  od godz. 16 odbywać się będą popołudniówki taneczne  z muzyką na żywo
 • Grupa przyszłych nstruktorów Rekreacji Ruchowej Osób Starszych pragnie serdecznie zaprosić Państwa grupę Seniora na dziewiątą edycję międzypokoleniowego pikniku rekreacyjnego „Seniorada 2015”.
  Wydarzenie odbędzie się w  niedzielę 14 czerwca  2015 roku na terenie naszej uczelni- Akademii Wychowania  Fizycznego Józefa  Piłsudskiego w Warszawie.Podczas imprezy proponujemy szereg atrakcji,na które składają się: program sceny, w tym konkursy z nagrodami; strefa zdrowia i hobby czyli konsultacje zdrowotne i nie tylko, strefa  rekreacji , w  której odbędą się: rywalizacje rekreacyjne o nagrody, instruktaż ćwiczeń z serii: 10 minut dla zdrowia, prowadzony przez moich kolegów  i koleżanki specjalizujących się w  rekreacji ruchowej osób starszych.

  Zależy nam by w  niedzielę 14 czerwca na Senioradzie spotkały się różne grupy zorganizowane z terenu Warszawy oraz Mazowsza, które wspólnie i aktywnie spędzą razem czas podczas Seniorady by inspirować się i czerpać od siebie nawzajem zarówno energię jak i pomysły na czas wolny.

  My jako strefa  informacji pragniemy, by każdy uczestnik imprezy „czul się jak u siebie”. Na  każdą z przybyłych grup czekać będzie opiekun, który w  ramach Seniorady pokaże teren uczelni, gdzie trenowały i trenują sławy sportu tj.: Tomasz Majewski, Otylia Jędrzejczak, Jerzy Kulej oraz wielu innych .Dodatkowo, każda z grup otrzyma informacje nt.: ciekawych inicjatyw dla seniorów organizowanych w Warszawie: kulturalnych czy też sportowych.
  Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością na naszej Senioradzie: Data imprezy : 14 czerwca  2015 rok
  Początek imprezy:  10.00 Rajd Nordic Walking,11-15.00 piknik stacjonarny
  Miejsce imprezy: Boisko numer 6 (poligon Piłkarski) Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa Dodam, że udział w imprezie jest  bezpłatny.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.