Informacje z Prezydium

Maj 3rd, 2017 Wpisane w Ostatnie wpisy
 • Witam serdecznie

  Zapraszam na obchody Dnia Zwycięstwa w dniu 08 maja o godz. 12.30 na część oficjalną pod Urzędem Dzielnicy i o godz. 13-tej na część artystyczną w Sali konferencyjnej.
  Pozdrawiam
  W. Harasim
 • Witam Was serdecznie i zapraszam na spotkanie Prezydium O.R. z Przewodniczącymi kół w dniu 12 maja o godz. 12-tej w siedzibie O.R. ul. Prałatowska 4. Na spotkaniu omówimy sprawy dotyczące kampanii sprawozdawczo-wyborczej w Związku, sprawy bieżące oraz zamierzenia do końca bieżącego roku.
  Także w tym samym dniu i miejscu 12-go maja od około godz. 13-tej będzie do odbioru żywność (w ramach wznowionej w dniu 13 kwietnia pomocy żywnościowej) dostarczona z Banku Żywności SOS. Przypominam o możliwości korzystania ze znacznie większego zakresu pomocy żywnościowej w ramach zasad obowiązujących w Unii Europejskiej. W tym celu osoby które mogą skorzystać z takiej pomocy powinny wziąć poświadczenia swojego statusu materialnego z Ośrodka Pomocy Społecznej. Pani Dyrektor Alicja Witoszyńska zapewniła mnie, że OPS wyda takie zaświadczenia. W celu szczegółowych informacji z tym związanych należy się zgłosić do Oddziału OPS ul. Wincentego 87 lub przy ul. Pratulińskiej (obok szkoły nr 114).
  Pozdrawiam
  W. Harasim

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.