Info Przewodniczącego – III edycja SLAM

Październik 27th, 2016 Wpisane w Ostatnie wpisy
Witam serdecznie

Dziękuję Koleżankom i Kolegom którzy uczestniczyli wczoraj w III – ciej edycji ,,starcia seniorów SLAM’’ w Teatrze ,, Rampa’’.
Szczególnie dziękuję Tym którzy zgłosili się i wystąpili w konkursie.
Mimo otwartej formuły tego konkursu, możemy być dumni z tego, że pierwsze i drugie miejsce zajęły nasze Koleżanki, członkinie PZERiI,  1 – wsze Anna Caban, 2 – gie Danuta Ziębińska. SERDECZNIE GRATULUJĘ WSPANIAŁYCH WYSTĘPÓW  Dziękuję także tym Koleżankom i Kolegom którzy rejestrowali lub fotografowali występy.
Oczywiście podziękowania od nas wszystkich dla Pana Przewodniczącego Krzysztofa Miszewskiego i Jego małżonki Jagody oraz Wszystkich którzy w różnym zakresie przyczyniają się do coraz bogatszego w formie, treści, wartościach materialnych i duchowych, tych spotkań konkursowych.
Kolejny raz była to fajna zabawa i pokaz aktywności członków PZERiI.
Jestem przekonany, że tak jak w tym roku w dokumencie wydanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zatytułowanym ,,Dobre praktyki na rzecz osób starszych’’ wśród 4 – ch przykładów w działalności PZERiI wymieniona jest i opisana impreza organizowana przez Oddział Rejonowy Warszawa-Targówek pod nazwą ,,Pożegnanie lata’’ – to w kolejnym takim dokumencie mamy szanse na wymienienie naszego ,,starcia seniorów SLAM’’.
Już zachęcam do zgłaszania się  do udziału w IV – tej listopadowej edycji.
Pozdrawiam
Witold Harasim

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.