Dzień Kobiet w Kole nr 11

Marzec 22nd, 2017 Wpisane w Ostatnie wpisy

Tym razem Dzień Kobiet w Kole nr 11 został uświetniony spektaklem teatralnym w wykonaniu naszych kolegów. Wraz z Klubem Złotego Wieku, w którym mamy siedzibę i z którym ściśle współpracujemy, przygotowano utwór pt. ”Chór wiśniowy” według Jarosława Janowskiego. Sceny z życia seniorów, w reżyserii Jerzego Mańkusa, odegrali utalentowani aktorsko członkowie naszego Koła – Basia i Józek oraz opiekunka KZW – Marta. Spektakl opowiada o pragnieniach, marzeniach i rzeczywistości, z jaką zderzają się seniorzy. Trochę marzą, trochę fantazjują lub wręcz kłamią, a wszystko po to, aby nie być samym i samotnym. W naszym gronie nikomu to nie grozi!

Przedstawienie podobało się zarówno nam, jak i zaproszonym gościom. Były brawa, gratulacje i miłe słowa dla artystów. Były też plany kolejnych inscenizacji – nie możemy przecież zaprzepaścić talentów naszych przyjaciół!
Po spektaklu nastała kolej na miłe spotkanie przy kawie i herbacie. Panowie spontanicznie wzięli na siebie obowiązki gospodarzy – miło i sprawnie obsługiwali panie oraz obdarowali je tulipanami.
Myślę, że w waszych Kołach ten dzień upłynął równie mile. Moim zdaniem, atmosfera tego święta powinna trwać cały rok. Życzmy więc sobie, drogie koleżanki, Nieustających Dni Kobiet. Z pozdrowieniami
Elżbieta Woińska

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.