DK ZACISZE proponuje.

Listopad 4th, 2014 Wpisane w Ostatnie wpisy

Do Narodowego Święta Niepodległości jest coraz mniej czasu. Proponujemy by rodziny z dziećmi zaczęły myśleć o strojach w barwach narodowych i dołączyły do Śpiewnika patriotycznego oraz Potańcówki warszawskiej w DK Zacisze. Mile widziane rodziny z dziećmi, które chcą wspólnie spędzić ten ważny czas i mają pomysł na przygotowanie strojów w barwach narodowych.
Dla dorosłych przygotowaliśmy dwa spotkania Klubu Męskiego z udziałem Jarosława Gugały, Janusza Świądra oraz wieczór jubileuszowy architekta Marka Krawczyńskiego.

Jarosław Gugała gościem Klubu Męskiego

5 listopada, środa, godz. 18.00

Zapraszamy panów i panie na wieczór w kulturalnym towarzystwie z udziałem Jarosława Gugały, dziennikarza i prezentera programów publicystycznych i informacyjnych w TVP i Polsacie, który opowie o książce „Doskonale a nawet gorzej. Świat we mgle absurdu”. Janusz Świąder zaprezentuje książkę „Gwiazdy błyszczały wczoraj”, a Marcin Żukowski, pasjonat psychologii transpersonalnej poruszy sprawy związane z męskością i kobiecością w kulturze.

Więcej: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/2412

Śpiewnik patriotyczny

9 listopada, niedziela, godz. 16.00

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy do udziału we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. Gospodarzami wieczoru będą zespoły wokalne „Zaciszańska Nuta”i „Żurawie”.

Więcej: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/2399

Potańcówka Warszawska z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada, wtorek, godz. 16.00

W tym roku będziemy bawić się przy znanych i lubianych szlagierach, wśród których nie zabraknie tych poświęconych Warszawie. Imprezę poprowadzi DJ Piotr. Pyszne jedzenie, które oferować będzie Zacisze Cafe i dobra zabawa z całą pewnością rozgrzeją Państwa w ten listopadowy dzień. Mile widziane stroje w barwach narodowych.

Więcej: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/2417

Klub Męski: Wieczór Marka Krawczyńskiego

12 listopada, środa, godz. 18.00

Zapraszamy na Wieczór Jubileuszowy architekta Marka Krawczyńskiego  w 10. rocznicę powrotu do Polski. Bohater wieczoru jest wcieleniem polskiego patriotyzmu XXI wieku wyrażającego się poprzez Afirmację – Kreatywność – Profesjonalizm – Dynamikę. Wieczór przyjaźni i podsumowań.

Więcej: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/2411

 

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.