DK Świt zaprasza na PIkNIK SĄSIEDZKI BRÓDNO

Czerwiec 8th, 2015 Wpisane w Ostatnie wpisy

DK Świt zaprasza

Dom Kultury „ŚWIT” w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy zaprasza:

PIKNIK SĄSIEDZKI BRÓDNO (13 czerwca – sobota od godz. 10:00)
W trakcie imprezy zapraszamy m.in. na: blok inicjatyw sąsiedzkich i NGO, zajęcia i warsztaty dla dzieciaków, pchli targ, sąsiedzki festiwal talentów, warsztaty kuglarskie, zdrowa żywność i wieczorna zabawa do muzyki z patefonu.
Wstęp wolny.

piknik-sasiedzki-brodno1a

 

SCENA MUZYCZNA
Młode talenty śpiewają hity lat 80’ i 90’- koncert charytatywny (14 czerwca – niedziela; godz. 17.00)
To już trzeci raz, kiedy Młode Talenty staną na deskach Domu Kultury Świt, aby walczyć o lepsze jutro. To już trzeci raz kiedy dadzą całe swoje serca, aby przekazać Wam miłość do muzyki. To już trzeci raz kiedy pokażą Wam, że warto pomagać. Przyjdź, kup bilet, ofiaruj serce.
Bilety w cenie: 25 zł;
Rezerwacja biletów: 22 811 01 05

WARSZAWSKA SCENA KABARETOWA
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU (11 czerwca – czwartek; godz. 20.00)
„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbędzie się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami. Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz. Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”.
Bilety w cenie: 55 zł – parter i 45 zł – balkon
Rezerwacja biletów: 22 811 01 05

KINO ŚWIT
Spotkanie autorskie z ormiańskim reżyserem Vahramem Mkhitaryanem
DKF TuŚwita ul. Wysockiego
11 10.06.2015 r., godz. 19.30
W programie filmy „Mleczny brat” i „Pieśń pasterza”, które otrzymały kilkanaście nagród w Polsce i zagranicą.
Vahram Mkhitaryan jest reżyserem filmowym, zajmuje się też fotografią. W 2001 r. ukończył Ormiański Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny, Wydział Kultury, Specjalizacja: reżyser filmów fabularnych. W latach 2005-06 r. był stypendystą Programu Stypendialnego im. Lane’a Kirklanda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, podczas którego zajmował się badaniem tematu reklamy społecznej na Akademii Sztuk Pięknych przy Instytucie Sztuka Mediów w Warszawie. W 2009 r. był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP „Gaude Polonia”, w ramach stypendium w 2010 r. ukończył kurs fabularny „Studio Prób” w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Wstęp wolny.

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.