DK Świt proponuje

Listopad 9th, 2015 Wpisane w Ostatnie wpisy

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą: Domu Kultury „ŚWIT” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy:

 JAN PIETRZAK I KABARET POD EGIDĄ (14 listopada 2015 r. godz.18.00)

Legendarny, choć zakazywany i reglamentowany w telewizji, kochany przez Publiczność, poruszający polskie serca, jedyny kabaret prawdziwej satyry… Kabaret pod Egidą w programie: „Potęga śmiechu!” Proponuje usługi satyryczne dla ludzkości w Waszej miejscowości, której należy się mocna porcja dobrych żartów! Doskonała zabawa, świetny nastrój, wspólnota śmiechu, i dużo, dużo więcej! Nie ma wolności bez wesołości!

Występują : Jan Pietrzak, Marcin Wolski, Ewa Dałkowska, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski, akompaniament Krzysztof Paszek.

Bilety w cenie: 50 zł – parter i 40 zł – balkon; rezerwacja biletów 22 811 01 05

Zdrówko! (26 listopada, czwartek godz. 19.00)

Spektakl ZDRÓWKO! to kolejna odsłona komediowego talentu Roberta Górskiego. Twórca tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju chwycił tym razem za pióro, by opisać historię trzech mężczyzn, których połączył wyjazd do sanatorium w Kotlinowie Zdroju. Zdarzenia, które ich spotkają pozwolą im dowiedzieć się więcej o sobie, ludziach i świecie na przyśpieszonym kursie życia, a widzom – śmiać się z błyskotliwych dialogów i nieco absurdalnej rzeczywistości. Historia Romana, Witka i Stefana, mężczyzn „przed przejściami”, którzy chcą się podleczyć, zabawić i pożyć, to ciepła refleksja o życiu i naszych polskich, dobrych cechach i przywarach.

Występują: Arkadiusz Janiczek, grający Romana, występuje m.in. w Teatrze Narodowym, Teatrze Polonia, Och Teatrze i Teatrze Capitol. Jest nie tylko utalentowanym aktorem teatralnym, lecz także filmowym (grał główną rolę w wielokrotnie nagradzanym Placu Zbawiciela). Piotr Pręgowski, odgrywający rolę Witka. Mikołaj Cieślak, w spektaklu Stefan, a na co dzień znany kabareciarz, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Bilety w cenie 45 zł, 40 zł – balkon oraz 30 zł ulgowe, rezerwacja biletów 22 811 01 05

Janusz Radek z zespołem The Ants (27.11.2015r. godz. 19:00)

Janusz Radek, jeden z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów, już 27 listopada wraz z zespołem The Ants wystąpi w Domu Kultury Świt!

Janusz Radek udowadnia swoją nową płytą „POPOŁUDNIOWE PRZEJAŻDŻKI”, że jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, udowadnia, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem swoimi piosenkami zaprasza do zupełnie innego świata. Miesiące rozmów i pracy Janusza z producentem płyty, Leszkiem Biolikiem, doprowadziły do takiego kształtu tego albumu.

Rozmawiali o stylu, który nie jest związany tylko z czasem lub określoną lajfstailową grupą odbiorców, ale jakością brzmienia, melodyką i kompozycją.

Mówili o charakterze w muzyce, który często jest ukryty w detalach nadających lekkości tym utworom.

Materiał po mistrzowsku zmiksowany i zmasterowany przez Marcina Gajko pozwolił znaleźć odpowiednią warstwę plastyczną dającą spójność całej płycie.

Nagrań dokonali wspaniali muzycy dobrani przez Leszka Biolika, który zagrał partie gitary basowej: Andrzej Rajski na perkusji, Bartek Kapłoński na gitarach i Michał Marecki na klawiszach. Gościnnie wystąpili też Maciek Gładysz na gitarze i wyśmienity puzonista Michał Tomaszczyk.

Bardzo trudno jest nie docenić tej płyty, a jeszcze trudniej jest przestać jej słuchać. O tym, jaki wielką przyjemnością jest usłyszenie jej na żywo będzie można przekonać się już w listopadzie w DK Świt!

Bilety: 45 zł parter/ 35 zł balkon dostępne w kasie DK Świt oraz systemach Eventim i eBilet. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 22 811 01 05.

Z poważaniem,
Dom Kultury „ŚWIT” w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
03-371 Warszawa
Ul. Wysockiego 11
Tel. 22 811 01 05 wew. 107
e-mail: mgrudziecka@dkswit.com.pl

Przepraszamy, ale komentarze są obecnie wyłączone.